FC Zlín B
3 : 4
(1:1)
SK HS Kroměříž B
11. kolo krajského přeboru mladších žáků.
V dalším soutěžním utkání naši mladší žáci přivítali na domácím hřišti tým SK HS Kroměříž B. Po vzájemné dohodě se hrálo ve větším formátu 8+1 a i proto jsme opět očekávali fyzicky náročný zápas proti soupeři, který se snaží hrát fotbalově a měl ve svém týmu několik vysokých, silových, ale i technicky dobře vybavených hráčů. V zápase jsme navíc postrádali produktivního Matyho Ovčáčka a naší bránu tentokrát hájili mladší kluci s menšími zkušenostmi.
Jako již několikrát v této sezóně, tak i v tomto zápasu jsme nezachytili začátek, začali jsme nekoncentrovaně a už ve 2. minutě hosté skórovali po rohovém kopu a jednoduchém zakončení zcela nekrytého hráče. Tentokrát nám ale vyšla rychlá odpověď a po dalších třech minutách jsme srovnali díky důraznému zakončení Dana Stříteského. Tato situace ale bohužel byla jedním z mála pozitiv prvního poločasu, protože po většinu času jsme byli spíš horším týmem. Dělal nám problém hlavně důraz, rychlost, dostupování a hosté celkově působili hladověji po výhře. Bylo také poznat, že větší formát hry mají více zažitý. Naši kluci se přestali věřit, často zbytečně ztráceli míče a vázla rozehrávka i kombinace a do útoku jsme nebyli skoro vůbec nebezpeční. Hosté si vytvářeli tlak, měli řadu příležitostí a rohových kopů. Poločas nakonec skončil nerozhodně, k našem výkonu a přístupu k zápasu jsme ale měli hodně výtek
Druhý poločas jsme s ohledem na vývoj chtěli odehrát především aktivněji s větším zaujetím a snahou o přesnější, důraznější a rychlejší hru. To se nám částečně dařilo i díky lepšímu napadání soupeřovy rozehrávky. Hra se opticky vyrovnala a nám se podařilo navýšit 2x skóre díky povedené střele Oliho Nováka a po využití zaváhání hostující rozehrávky Tomem Minaříkem. Bohužel hosté následně rychle během dvou minut skóre dorovnali, opět jednoduše po našem nedůrazu a nedůslednosti v předbrankovém prostoru (rohový kop a jednoduchá křídelní akce). I když nám to herně moc nešlo, tak se kluci snažili z určitého útlumu dostat a ještě zápas pro sebe získat, stejně jako nabuzený soupeř. Ale zatímco Dan Stříteský své vyložené šance nevyužil, hosté po dalším zaváhání naší obrany jednoduše těsně před koncem skórovali, čímž pečetili konečný výsledek a naši porážku.
Dnešní zápas se celkově moc herně nepovedl. Soupeř nás ani nepředčil fotbalovostí, ale byl od začátku dravější, důraznější a víc si šel za výhrou. I tak byla minimálně remíza hratelná, zvlášť když jsme v zápase vedli už o dva góly. V naší hře ale bylo tentokrát hodně nepřesností a chyb plynoucích z nedůslednosti i bojácnosti a bylo také zřejmé, že nám stále dělá problém hrát pod tlakem důrazného a silového soupeře. Nezbývá než se z této porážky poučit, zaměřit se na zlepšení herních i individuálních nedostatků a co nejlépe se mentálně i fyzicky připravit na úspěšné zvládnutí posledního zápasu podzimu příští sobotu doma proti nováčkovi soutěže SK Mařatice.
Rozhodčí: Majzlík Pavel
Počet diváků: 40
1. | FC TVD Slavičín | 11 | 72:18 | 30 |
2. | Jiskra Staré Město | 11 | 76:31 | 27 |
3. | FC Zlín B | 11 | 54:23 | 22 |
4. | FC Vsetín | 11 | 67:43 | 19 |
5. | SK Baťov 1930 | 11 | 44:41 | 19 |
6. | SK Mařatice | 11 | 21:30 | 19 |
7. | ČSK Uherský Brod | 11 | 42:38 | 18 |
8. | FC Brumov | 11 | 46:41 | 16 |
9. | SK HS Kroměříž B | 11 | 45:65 | 12 |
10. | FC Rožnov pod Radhoštěm | 11 | 31:71 | 7 |
11. | SK SV Bojkovice | 10 | 23:61 | 3 |
12. | FK Bystřice pH.. | 10 | 11:70 | 0 |
FC Zlín B
SK Mařatice |
6:0 Podrobnosti |
14 gólů
Daniel Bahulík11 gólů
Matyáš Ovčáček7 gólů
Daniel Stříteský3 góly
Matyáš Kopp3 góly
Oliver Novák2 góly
Lukáš Sehnal2 góly
Kristián Fusek2 góly
Tomáš Minařík2 góly
Matyáš Škutek2 góly
Matyáš Jančář
Počet návštěv: 16154
Posledních 30 dnů: 991 | Posledních 7 dnů: 379 | Poslední den: 12
© 2023 SK Zlín 1931 | Všechna práva vyhrazena | skzlin1931@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze